Peugeot Boxer
435 2.0 BlueHDI Skåp
Oljefukt tryckrör turbo, Oljeläckage ovan växellåda
Parkeringsbromsen kärvar, Parkeringsbromswire kärvar
Påfyllning Adbluelampan lyser, Spricka vindruta i synfält, Bakgavellyft går tungt vid utfällning, Lastsäkringsskena höger sida bristfällig fastsättning, Nyckelhölje bristfällig fastsättning
Flertal stenskott motorhuv, Lackskada vänster framskärm, Lackskada framdörr vänster, Lackskada vänster insteg fram, Ytrost höger taksida, Flertal stenskott, Fåtal rostangrepp och lackskador, Spår efter tidigare dekor
Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Några lösa/skadade inredningsdetaljer, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadad, Inredningsdetalj fram saknas, Phoneknappen intryckt på radioenheten så denna fungerar ej, Bluetooth ur funktion
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7213419