Volkswagen Caddy
e-Caddy ABT Maxi Skåp, Dragkrok
Flertal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och reporBaklykta H trasigLaddlucka stängs inte helt
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
4 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
Varustepaketit: Dragkrok
7220929