Volkswagen Caddy
1.4 TGI Maxi Skåp, Dragkrok
“A Volkswagen Caddy from 2018 with automatic and biogas-engine. Equipped with for instance rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Backkamera ur funktion, Bakrutespolare läckage, Upprullningsdon förarplats, funktion felaktig
Repa stötfångare bak, Ytrost höger bakskärm, Buckla höger bakskärm, Mindre repa höger bakdörr, Mindre repa höger framdörr, Mindre buckla höger tröskel, repa baklucka, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Plastkåpa under motor saknas, Torrsprickor i 4 däck
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Repa på inredningsdetalj, Innertak, smutsigt
1 mm
4 mm
2 mm
4 mm
15" plåtfälg
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
15" plåtfälg
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
Varustepaketit: Dragkrok
7220411