Volvo V40
T2, Kinetic
“A Volvo V40 from 2017 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until June next year.”
Rasslande ljud i motorrum
Nya bromsskivor och belägg fram och bak
Drivknutsdamask skadad HF, Missljud hjullager Bak, Hjulvibrationer
Ytrost tak, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och reporKofångare fram samt Vänster framskärm dåligt omlackerade, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Fälglåsnyckel saknas
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
3 mm
4 mm
4 mm
Varustepaketit: Kinetic
7219644