Myyty
Toyota Hilux
2.4 D 4WD
“A Toyota Hilux from 2017 with automatic and diesel-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, towbar and four-wheel drive.”
Repa stötfångare fram, Skada på stötfångaren fram, Mindre buckla motorhuv, Buckla motorhuv, Mindre repa motorhuv, Stenskott vindruta i synfält, Repa framdörr vänster, Mindre buckla vänster framdörr, Lackskada vänster bakskärm, Karosskada vänster bakskärm, Repa vänster bakskärm, Buckla vänster bakskärm, Repa vänster bakdörr, Buckla höger bakskärm, Repa höger bakskärm, Repa höger taksida, Repa höger bakdörr, Repa höger framdörr, Mindre buckla höger framdörr, buckla höger framskärm, repa höger framskärm, Ytrost baklucka, Bucklor baklucka, Repor baklucka, repa baklucka, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Repa på inredningsdetalj fram, Repa på inredningsdetalj bak, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Smutsig inredning i bagage, Repa på inredningsdetalj, Klädsel sliten fram vänster
4 mm
6 mm
4 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
5 mm
17" Metal rim
7216875