Toyota Auris
1.6 VVT-i 5dr
“A Toyota Auris from 2008 with automatic and petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Automat, Slår i växlarna
Dålig linjepassning höger bakskärm, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete
Repa på inredningsdetalj bak
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7218860