Volkswagen Golf
A5 1.9 TDI BlueMotion 5dr
“A Volkswagen Golf from 2008 with diesel-engine. Standard equipped”
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott och rostangrepp, Fåtal lackskador, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Bilen är delvis omlackerad med dåligt utfört arbete, vågor och knottrig i lacken
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
6 mm
7 mm
7 mm
6 mm
7220461