Skoda Roomster
1.6 TDI, Reparationsobjekt
“A Skoda Roomster from 2011 with diesel-engine. Standard equipped”
Fordonet går inte att framföra Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig
EJ testad
Aux-ingång, uttag skadat. På grund av bilens brister har all utrustning inte kunnat funktionstestas. Bilen säljs som reparationsobjekt/renoveringsobjekt p.g.a. Bilen bedöms som trafikfarlig och får inte köras från platsen. Baklucka går ej att öppna
Spår efter tidigare dekor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. 1st däck på bil, punktering
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
7 mm
4 mm
7 mm
Varustepaketit: Reparationsobjekt
7220228