Volkswagen Passat
1.4 TSI EcoFuel Variant, Sportline
“A Volkswagen Passat from 2010 with petrol/biogas-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Bromsbelägg bak slitna. Broms vänster båda sidor anliggande
Servicelampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Missljud framvagn ej lokaliserat. Strålkastarglas vänster matt
Lackskada motorhuv. Ytrost vänster insteg fram. Torkararm bak saknas. Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Fåtal bucklor/dörruppslag. Flertal rostangrepp. Fälgar på bilen kantstötta
Några lösa/skadade inredningsdetaljer. Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
Varustepaketit: Sportline
7222985