Alennettu hinta
54 500 SEK
Peugeot 308
1.6 VTi 5dr
“A Peugeot 308 from 2010 with petrol-engine. Standard equipped”
Missljud från drivrem, Oljeläckage
Bromsskivor fram rostskadade, och slitna
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Servicelampa lyser, AC kyler dåligt, Farthållare ur funktion, Halvljus vänster/höger ur funktion
Vindruta sliten, Skada på stötfångaren bak, Emblem saknas på baklucka, Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Panel insida baklucka, lös fastsättning, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig, Klädsel skadad fram vänster
5 mm
7 mm
7 mm
6 mm
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
7219107