Opel Vivaro
2.9t 2.0 CDTI, L2H1
“A Opel Vivaro from 2013 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-10-13 Brister: 2 BROMSRÖR (1.1.11) LÄNGSGÅENDE BÅDA SIDOR ROSTSKADAT Anmärkningar: 2 X VINDRUTA (3.2) SKADAD-SLITEN
Bromsrör längsgående höger rostiga, Bromsrör längsgående vänster rostiga
Nyckelämne ur funktion, går ej att klicka på lås knappen, Nyckel/ar, skadad, Fjärrlås, knappar trasiga, AC ur funktion, Vindrutespolare ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Bilen har polerbara tvättrepor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Några lösa/skadade inredningsdetaljer, Repiga inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt, Sliten inredning
7 mm
6 mm
7 mm
4 mm
Varustepaketit: L2H1
7218380