Custom 290, Verkstadsinredning
“A Ford Transit from 2016 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljeläckage Ej provkörd p.g.a, körförbud
Bromsrör bak höger rostiga, Bromsrör bak vänster rostigaVänster fram mindre rutan saknas/trasig, Motorfläkt stänger av och på sig själv hela tiden
Bränslevärmare med tidur, ur funktion, Backsensor ur funktionGenomslag bak skadade båda sidorna
Vindruta sliten, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Bilen har polerbara tvättrepor, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerÖppningsanordning förardörr trasig, går ej att öppna inifrån, Sidoruta vänstersida trasig
Klädsel skadad, fram, Sliten inredning, Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning. Bälteslås förarplats kärvar.Paneler lastutrymmet skadade, Inredningsdetalj saknas fram
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
Varustepaketit: Verkstadsinredning
Verkstads inr.
7218547