Mercedes Sprinter
316 CDI Volymskåp
“A Mercedes Sprinter from 2013 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Spolarvätskebehållare, Lock skadat/saknas
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Radio, ur funktion, Spricka vindruta utanför synfält, Dammskydd till stötdämpare skadad höger fram, AC ur funktion, Bilen drar snett.Missljud från styrsystemet
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Karosskada vänster sidospegel, Fåtal rostangrepp, lackskador och stenskott, Fåtal rostangrepp och repor, Spår efter tidigare dekor, Vindrutespolare defekta, munstycken trasiga
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
7219001