Mercedes Sprinter
316 CDI Pickup/Chassi
“A Mercedes Sprinter from 2016 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Autobroms varningslampa lyser, Autobroms, ur funktion.Parkeringsbroms bromsverkan otillräcklig
Autobromslampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, AC ur funktion, Missljud från AC, Filbytesvarnare ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Vinch ej testad då fjärr ej fungerar
Skada stötfångare fram, Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Ytrost motorhuv, Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta i synfält, Ytrost tak, Lackskada framdörr vänster, lackskada höger framskärm, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag Ramp på trailerdel skadad
Spår av pälsdjur, päls/lukt, Invändigt några repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Klädsel skadad fram vänster
3 mm
4 mm
3 mm
6 mm
7218565