Connect 1.5 TDCi, LWB
“A Ford Transit from 2018 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Mindre oljeläckage, Vinande ljud från turbon under acceleration, Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-10-13 Brister: 2 DÄCK (5.2.3) FRAM VÄNSTER SLITET/SKADAT, KORD SYNLIG Anmärkningar: 2 X VARNINGSTRIANGEL (7.4) SAKNAS
Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Spår av tidigare utrustning
3 mm
5 mm
3 mm
3 mm
Varustepaketit: LWB
7218546