Chevrolet SS
CAMARO
Backkamera visar dålig bild
Bilen är matt i lacken, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal stenskott och repor, Behöver extra polering på baklucka och stötfångare bak, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
20" Aluminium rim
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
Apple carplay
Head up display
7220520