BMW 4-serien
428i Cabriolet, F33, M Sport
“BMW 4-serien with a powerful engine with 245hp. Equipped with for instance GPS and assist system.”
Servicelampa lyser
2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Ytrost motorhuv, Linjepassning motorhuv, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel ytligt Slitage fram höger, Klädsel sliten fram vänster
6 mm
2 mm
6 mm
2 mm
19" Aluminium rim
Varustepaketit: M Sport
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
7218972