T6 2.0 TDI BMT Skåp, Verkstadsinredning
“A Volkswagen Transporter from 2019 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, towbar and workshop fittings.”
Partikelfilterlampa lyser
Nyckel/ar, skadad, Servicelampa lyser, Fjärrlåsnyckel trasig, knappar fungerar
Skada stötfångare fram, Reg-skylt skadad, Dekorlist vänster fram skadad, Buckla höger framdörr, buckla höger framskärm, Flertal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadad
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Seadmete paketid: Verkstadsinredning
7219034