T6 2.0 TDI BMT Skåp 4MOTION, Verkstadsinredning
“A Volkswagen Transporter from 2019 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive.”
Ytrost motorhuv, Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Övre bromsljus, småsprickor, Spricka bromsljus, Flertal stenskott,och repor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Seadmete paketid: Verkstadsinredning
7217611