T6 2.0 TDI BMT 4MOTION, Reparationsobjekt
“A Volkswagen Transporter from 2017 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, towbar, four-wheel drive and workshop fittings.”
Ej provkörd p.g.a, motorhaveri
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Spricka vindruta i synfält.Teknik och utrustning ej testad, bilen är spänningslös, motorhaveri
Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt fler visuella anmärkningar, Växelspaksknopp är sliten, Ratten är sliten
3 mm
8 mm
3 mm
8 mm
6 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Seadmete paketid: Reparationsobjekt
7218794