T5 2.0 TDI
“A Volkswagen Transporter from 2014 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Missljud koppling/svänghjul, Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Oljeläckage
Fjärrlås, flertal knappar trasiga, Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Servicelampa lyser, Dammskydd till stötdämpare skadad vänster/höger bak
Stötfångare bak reflex skadad, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Däckpar extradäck, snedslitna, Centrumkåpa saknas
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj, trasig, Ratten är sliten, Inredningsdetalj skadad, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster, Innertak, smutsigt
8 mm
7 mm
8 mm
6 mm
8 mm
2 mm
8 mm
1 mm
7218872