Volkswagen Golf
e-Golf VII 5dr
“A Volkswagen Golf from 2018 with automatic and electric-engine. Equipped with for instance assist system and adaptive cruise control.”
Servicelampa lyser, Strålkastarglas vänster, slitet
Skada stötfångare fram, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7218404