Volkswagen Golf
VI GTI 2.0 TSI 5dr
“Volkswagen Golf hatchback with a powerful engine with 211hp. Standard equipped”
Oljeläckage, Skramlande ljud från motor vid tomgång och gaspådrag
Varnar för slitna bromsbelägg, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Kupéfläkt, missljud, Ratt står snett, Styrled vänster yttre, glapp, Strålkastarglas höger, slitet, Strålkastarglas vänster, slitet, Bälteslås föraplats kärvar, Mindre missljud från Drivknutar vid acceleration och fullt ratt utslag, Mindre spricka i mediaskärm
Stenskott vindruta i synfält, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Flertal rostangrepp, Genomrost tröskel, Skrapade fälgar till extradäck, Torrsprickor i 4 däck, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna, 1 st däck skadat, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel ytligt slitage fram vänster
1 mm
2 mm
3 mm
4 mm
7 mm
6 mm
6 mm
4 mm
7218054