Volkswagen Caddy
e-Caddy ABT Maxi Skåp, Dragkrok
Flertal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och reporBaklykta H trasigLaddlucka stängs inte helt
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
4 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Seadmete paketid: Dragkrok
7220929