Peugeot Partner
1.5 HDI Skåp
“A Peugeot Partner from 2021 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar. Do not need to be inspected until March 2026.”
Nyckel till lastbågar saknas, Servicelampa lyser
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Stenskott vindruta i synfält
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7220468