Toyota Yaris
1.33 5dr
“A Toyota Yaris from 2011 with petrol-engine. Equipped with among other towbar.”
Koppling slirar. Koppling tar högt upp
Nyckel/ar. skadad. Spricka vindruta utanför synfält. AC ur funktion. Dragkroksnyckel saknas
Karosskada vänster bakskärm. Stötfångare bak bristfällig fastsättning. Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal lackskador. Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
3 mm
5 mm
4 mm
3 mm
7223110