Renault Kangoo
1.5 dCi Maxi Passenger
“A Renault Kangoo from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar.”
Backkamera ur funktion Finns info om kamrem: Ja Kamrem utförd vid (mil):: 6725 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-10-03
Repa stötfångare fram, Lackskada framdörr vänster, Lackskada vänster insteg fram, Lackskada vänster insteg bak, Lackskada stötfångare bak, Lackskada insteg höger bak, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, lackskada baklucka, Spricka i bakljus vänster sida, Bakljus höger, repa, Olika fabrikat på extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
5 mm
7 mm
5 mm
9 mm
7220984