Iveco Daily
35 3.0 HPT EEV
“Iveco Daily with a strong diesel-engine with 170hp. Equipped with among other towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljeläckage Trög i växlingenMotor hög tomgång
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Båda elspeglar ur funktion, Missljud hjullager Fram, Avgassystem läckage, Strålkastarglas höger ner mattat, Dimljus vänster fram skada, Dimljus höger fram skada, Halvljus höger ur funktion
Karosskada vänster sidospegel, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Karosskada höger sidospegel, Stenskott vindruta utanför synfält, Spricka i bakljus vänster sida, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Skyddslist vänster framdörr saknas, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekorMotorhuv svåröppnad
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster, Klädsel smutsig fram, Högtalare fram vänster ur funktion, Trasiga inredningsdetaljer
9 mm
3 mm
9 mm
2 mm
7215058