Mercedes Sprinter
316 CDI Pickup/Chassi, Dragkrok
“A Mercedes Sprinter from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Rasslande ljud i motorrum
Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service, Varnar för lampfel, Spricka vindruta utanför synfält, Positionsljus vänster fram ur funktion
Grill är skadad, Ytrost motorhuv, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Repa på inredningsdetalj, Klädsel smutsig fram
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Seadmete paketid: Dragkrok
7211334