Iveco Daily
35 3.0 CNG
“A Iveco Daily from 2021 with automatic and biogas-engine. Equipped with among other rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until August next year.”
Oljeläckage
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel ytligt Slitage fram höger
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7218955