Mercedes Vito
116 CDI W640, Extra Lång
“A Mercedes Vito from 2020 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance rear camera and assist system. The car does not need to be inspected until September next year.”
Stenskott vindruta utanför synfält, Stenskott vindruta i synfält, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Klädsel skadad fram vänster, Klädsel smutsig fram
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Seadmete paketid: Extra Lång
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7217475