GMC Sierra
1500 Crew Cab
“with a powerful engine with 360hp. Richly equipped with, among other things, rear camera, assist system, towbar and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until July next year.”
AC kyler inte lika bra på höger sida som på vänster, Missljud från rattstången vid vänstersväng
Fjärrlås funkar endast på ena nyckeln , Däcktrycksövervakningslampa lyser.Fjärrlås funkar endast på ena nyckeln
Fåtal stenskott, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal reporStötfångare fram, dålig linjepassning
Klädsel skadad, fram, Invändigt några repor, fläckar och märken. Plastdetalj skadad höger bak
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219513