Connect 1.5 TDCi, Verkstadsinredning Backkamera
“A Ford Transit from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar.”
Oljeläckage, Högre motorljud än normalt, efter 2000 varv per min
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Backkamera visar dålig bild, Spricka vindruta utanför synfält
Innerskärm vänster fram skadad, Innerskärm höger fram skadad, Lackskada på stötfångare fram, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag och repor.Några lackskador, några rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
8 mm
3 mm
8 mm
4 mm
Seadmete paketid: Verkstadsinredning Backkamera
Verkstads inr.
7218539