Custom 290, Verkstadsinredning
“A Ford Transit from 2015 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and workshop fittings.”
Vibrationer i drivlinan. Drivlinan hugger/rycker.Motorrum ej kontrollerat, får ej upp motorhuven
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Elhiss vänster fram, kärvar, Vänster elspegel ur funktion, Höger elspegel ur funktion, Parkeringssensor ur funktion, Spricka vindruta i synfält, Backsensor ur funktion, Öppningsanordning till motorhuv fungerar ej, Öppningsknapp på bagagelucka kärvar/trög, Lås vänster, skadat.Kraftiga vibrationer vid gaspådrag Koppling hugger och tar högt upp
Ytrost tak, Sprickor i sidospegelglas vänster, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Skada på stötfångaren bak, Buckla höger tröskel, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerDörrstopp skadad bakdörrar, Torrsprickor i 3 extradäck, Dubb saknas på vinterdäck, Torrsprickor i 1 däck
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
5 mm
5 mm
9 mm
6 mm
Seadmete paketid: Verkstadsinredning
7218541