Ford Fiesta
1.0 5dr, Titanium
“A Ford Fiesta from 2014 with petrol-engine. Standard equipped”
Stötfångare bak reflex skadad, Några stenskott, bucklor och repor
Lukt från rök
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Seadmete paketid: Titanium
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7221119