Fiat Doblo
Cargo 1.4T CNG
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Handbromsen tar väldigt dåligt
AC ur funktion, Backkamera visar dålig bild, Hjulvibrationer
Bilen har polerbara tvättrepor, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
3 mm
3 mm
4 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Hylla/fack i skåp
7219366