Audi A3
2.0 TDI Sportback, Sport
“A Audi A3 from 2015 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Missljud från drivrem, Spridare läckage
Stenskott vindruta utanför synfält, Ytrost tak, Fåtal lackskador och bucklor, Flertal stenskott och repor, Olika fabrikat på extradäck, Skrapade fälgar till extradäck, Däckpar extradäck, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
7 mm
7 mm
4 mm
Seadmete paketid: Sport
7216849