T6 2.0 TDI BMT Skåp, Verkstadsinredning
“A Volkswagen Transporter from 2019 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and workshop fittings.”
Spricka vindruta utanför synfält, Torkarblad utslitna fram, Styrservo ur funktion, oljeläckage
Ytrost motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Lackskada vänster bakdörr, Buckla vänster bakdörr, Buckla höger bakskärm, Buckla höger bakdörr, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Panel insida baklucka, skada, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel skadad fram vänster
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Metal rim
7 mm
9 mm
8 mm
9 mm
Equipment packages: Verkstadsinredning
7219088