Volkswagen Golf
2.0 GTI 5dr
Isoleringsmatta under huv fastsättning lös
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Farthållare ur funktion, Styrled fram skadade båda sidor
Fåtal bucklor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck, 1 st däck skadat
Klädsel skadad, fram, Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadad i lastutrymmet
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Taklucka
TAKLUCKA_DESCRIPTION
7217175