Volvo V70
II 2.0F, Momentum
“A Volvo V70 from 2008 with petrol/ethanol-engine. Equipped with among other sunroof and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Koppling tar högt upp
Bromsbelägg bak, utslitna
Torkararm bak ligger ur position, AC ur funktion, Skyltbelysning, ur funktion, Styrled höger/vänster yttre, glapp, Strålkastarglas matta, Slitna nycklar
Ytrost tak, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel sliten fram vänster
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Equipment packages: Momentum
Taklucka
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7219594