Subaru Forester
2.0D, Dragkrok
āA Subaru Forester from 2010 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive.ā
Besiktigad 2024-05-16 med fƶljande anmƤrkningar: 2 HUVUDSTRĆ LKASTARE FĆR HEL- OCH HALVLJUS (4.1.1) FRAM HĆGER GLAS SKADAT 2 SPINDELLED (5.3.4) BAK HĆGER ĆVRE GLAPP 2 X VINDRUTA (3.2) SKADAD-SPRICKA 2 X HALVLJUS (4.1.1) HĆGER LJUSBILD FELAKTIG (DIFFUS) 2 SPINDELLED (5.3.4) BAK VĆNSTER ĆVRE GLAPP
Spricka vindruta i synfƤlt, Torkarblad utslitna fram, Missljud ifrƄn bakluckan, Missljud bakvagn, ej lokaliserat, StrƄlkastarglas matta
Flertal lackskador, stenskott, dƶrruppslag och repor, Bakljus vƤnster, repa, Lackskada pƄ fƤlg
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken, Insynsskydd medfƶljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Equipment packages: Dragkrok
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
AlkolƄs
Elektronisk fƶnsterhiss fram
ElinfƤllbara speglar
Speglar som fƤlls in automatiskt nƤr bilen lƄses eller manuellt via knapp
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FarthƄllare
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
7219649