Subaru Forester
2.0D
āA Subaru Forester from 2012 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.ā
Missljud frĆ„n drivrem. Ej provkƶrd p.g.a, annan avvikelse som gƶr bilen trafikfarlig Resultatet pĆ„ besiktningen: 2 UnderkƤnd med fƶrelƤggande att ombesiktning krƤvs 2024-10-23 Brister: 2 HJUL/FĆLG (5.2.2) FRAM VĆNSTER FASTSĆTTNING BRISTFĆLLIG AnmƤrkningar: 2 X NAV (5.2.1) FRAM VĆNSTER SKRUV/MUTTER SAKNAS
BromsbelƤgg fram, slitna
KupƩflƤkt ur funktion, AC ur funktion och avger missljud, Bilen drar snett
FƄtal stenskott och lackskador, Flertal repor och bucklor/dƶrruppslag, SpƄr efter tidigare dekor, Skrapade fƤlgar till extradƤck, VF dƤck har bara 2 bultar, skadat, FƤlgar pƄ bilen kantstƶtta, Hjulbult saknas, Hjulbult skadad
FƄtal mƤrken, repor och flƤckar bagageutrymme, InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken, SpƄr av pƤlsdjur, pƤls/lukt, Insynsskydd medfƶljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
AUX-ingƄng
BrƤnslevƤrmare med tidur
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FarthƄllare
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
Lastskydd/lastnƤt
MotorvƤrmare
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
USB-ingƄng
7219158