Volvo V50
D5, Momentum
“Volvo V50 with a strong diesel-engine with 179hp. Equipped with among other towbar. The car does not need to be inspected until May next year.”
Bromsbelägg fram och bak slitna, Vibrerar vid inbromsning
Spricka vindruta utanför synfält, Stötdämpare bak vänster/höger slut, Fjädring skadad, Missljud bakvagn ej lokaliserat
Fåtal lackskador, bucklor, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Equipment packages: Momentum
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7214834