Volvo C30
2.0D, Summum
Vibrationer i drivlinan, Oljeläckage
Ratt stĂĄr snett, Vibrationer i ratten, 1 nyckel ur funktion
Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Trasiga inredningsdetaljer
5 mm
7 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: Summum
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7216778