Toyota RAV4
2.0
“A Toyota RAV4 from 2007 with automatic and petrol-engine. Well equipped with, among other things, keyless start-system, towbar and four-wheel drive. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Extra uppsättning sommardäck, mönsterdjup 2mm, 2mm, 4mm, 4mm
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Nya bromsskivor och -belägg bak, Nya belägg fram
Avgassystem ej orginal, Torkarblad bak utslitet, Hjulvibrationer, Nybytta fjädrar bakaxel augusti 2024
Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
7 mm
6 mm
6 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
7218755