Reduced price
71 800 SEK
Toyota Aygo
1.0 5-dörrar 69hk, X-CLUSIV Läder B-kamera
“A Toyota Aygo from with petrol-engine. Equipped with for instance rear camera and keyless start-system.”
Koppling slirar
Bromsvibrationer & hjulvibrationer Slitna bromsar fram
Farthållare ur funktion
Repa motorhuv, Stenskott vindruta i synfält, Repa tak, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
4 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Buy winter tires
We offer new and used winter tires at favorable prices. Our customer center will help you when you complete the purchase!
Equipment packages: X-CLUSIV Läder B-kamera
7218341