Reduced price
48 000 SEK
Subaru Legacy
2.0D Station
Koppling tar långt ner, Missljud drivrem motor, Oljeläckage från tryckrör
Bromsbelägg bak, slitna, Missljud vid inbromsning
Båda elspeglar ur funktion, Avgassystem skadat, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Hjulvibrationer, Sprickor på länkarmsbussningar
Karosskada framdörr vänster, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Skrapade fälgar till extradäck, Torrsprickor i 4 extradäck, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Skada på dörrsida vänster fram
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7216951