Skoda Octavia Scout
Octavia Scout I 2.0 TDI, Dragkrok
“A Skoda Octavia Scout from 2009 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive.”
Spricka vindruta i synfält, Dragkrok demonterbar låst, går ej att demontera, lås skadat/kärvar, Elinfällbara spegel höger, kärvar, Servicelampa lyser, Svårt att öppna huv
Flertal lackskador, stenskott, bucklor, dörruppslag, stenskott, och repor, Flertal rostangrepp, Några spruckna/skadade plastdetaljer, Plastkåpa under bil skadad, Rostigt underrede, Sprickor i bakljus, Trasig reflex höger bak, Sprickor i extraljus fram, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Sliten inredning, Innertak, smutsigt, Spår av tidigare utrustning, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: Dragkrok
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7220382