Skoda Octavia
III 2.0 TDI CR Combi 4x4, Värmare
Lock till vätskebehållare saknas
Bromsskivor bak är slitna
Hjulvibrationer
Stenskott vindruta i synfält, Buckla höger bakskärm, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Handskfack stängs ej ordentligt, Spricka i sminkspegel
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Equipment packages: Värmare
Komfortpaket Media Plus
7218963