Skoda Octavia
III 1.2 TSI
“A Skoda Octavia from 2013 with petrol-engine. Equipped with for instance towbar.”
Drivlinan hugger/rycker
Bakrutespolare läckage
Fåtal rostangrepp och lackskador, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
Drag avtagb.
7217182